Menu
Sepetim

Saç Bakım

Saçlarınız, güzellik ve özgüveninizin önemli bir parçasıdır ve onlara gereken özeni göstermek, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. En iyi saç bakım ürünleri ve ipuçlarıyla saçlarınızın güzelliğini ortaya çıkarın

Vogami Bitkisel Saç Bakım MaskesiRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesindeSaç köklerine nüfuz ederek, saç tellerinin beslenmesini, canlanmasını ve onarılmasını sağlar. Saç tellerini korur. Saçlarınızı yumuşak ipeksi yapıya kavu..
250,00TL
Vogami Bitkisel Saç Bakım YağıGül yağı ile harmanlanmış 17 çeşit bitki yağlarından oluşan güçlü formülü sayesinde:Kuru ve yıpranmış saçları besleyip onararak, saçınıza canlılık kazandırır.Saçlarınızı derinlemesine besleyerek, saç kırılmasını engellemeye yardımcı olur.Saç derisinin ve saçın nem denge..
300,00TL
Vogami Dökülme Karşıtı Bitkisel Saç Bakım ŞampuanıRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesinde,Saç derisini yatıştırır. Saç kökünden saç ucuna kadar, derinlemesine etki göstererek, saç tellerini besler, canlandırır ve korur.Saç te..
250,00TL
Vogami Dökülme Karşıtı Güçlendirici Saç Bakım SerumuRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesindeSaç derisini yatıştırır. Saç köküne direk etki yaparak, saç tellerini besler, canlandırır, kalınlaştırır, dolgun bir görüntü sağlar.Sa..
350,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
ticikon e-ticaret sistemleri