Menu
Sepetim

Saç Bakım

Vogami saç bakım ürünleriyle saç dökülmesi vb problemlerinizi sonlandırıp ipeksi saçlara kavuşmanın vakti geldi

Vogami Bitkisel Saç Bakım MaskesiRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesindeSaç köklerine nüfuz ederek, saç tellerinin beslenmesini, canlanmasını ve onarılmasını sağlar. Saç tellerini korur. Saçlarınızı yumuşak ipeksi yapıya kavu..
129,90TL
Vogami Bitkisel Saç Bakım YağıGül yağı ile harmanlanmış 17 çeşit bitki yağlarından oluşan güçlü formülü sayesinde:Kuru ve yıpranmış saçları besleyip onararak, saçınıza canlılık kazandırır.Saçlarınızı derinlemesine besleyerek, saç kırılmasını engellemeye yardımcı olur.Saç derisinin ve saçın nem denge..
159,90TL
Vogami Dökülme Karşıtı Bitkisel Saç Bakım ŞampuanıRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesinde,Saç derisini yatıştırır. Saç kökünden saç ucuna kadar, derinlemesine etki göstererek, saç tellerini besler, canlandırır ve korur.Saç te..
139,90TL
Vogami Dökülme Karşıtı Güçlendirici Saç Bakım SerumuRosa Damascena Gül Suyu ile harmanlanmış özel bitki kompleksi ve klinik çalışmaları tamamlanmış aktifler sayesindeSaç derisini yatıştırır. Saç köküne direk etki yaparak, saç tellerini besler, canlandırır, kalınlaştırır, dolgun bir görüntü sağlar.Sa..
189,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
ticikon e-ticaret sistemleri